Stroje flamenco dla tancerek | Sklep internetowy Pipi Magi

Strój tancerki flamenco to ubiór inspirowany pełnym tańcem. Tworząc wyjątkowe stroje do tańca, propagujemy pełne temperamentu zjawisko kulturowe, jakim jest flamenco. Stroje z naszej pracowni doceniane są wszędzie tam, gdzie trafią. Samo flamenco jest tańcem, który powstał w wyniku przenikania wielu kultur. Flamenco wzięło z nich to, co najlepsze i najbardziej intrygujące. Pod andaluzyjskim słońcem doszło do wymieszania się ze sobą wdzięku, elegancji i świeżości z gorącym temperamentem i odwagą interpretacji.

Stroje flamenco uwalniają to bogactwo, a tancerka może oddać się w pełni uczcie zmysłów. Wybierz ubiór, który również Tobie pozwoli otworzyć się na taneczne uniesienie.

Sklep flamenco – dla kogo?

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby, które uwielbiają taniec i zjawisko kulturowe, jakim jest flamenco. Sklep dysponuje produktami dla indywidualnych tancerek oraz szkół tańca. Klientów pragnących zamówić większe ilości strojów, zachęcamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu.

Strój do flamenco – jak powstaje?

Moda na flamenco na stałe zagościła w Polsce. Osób pragnących rzucić się w wir andaluzyjskiego tańca jest więc coraz więcej, dlatego, aby spełnić ich oczekiwania, tworzymy profesjonalne stroje do flamenco. Każdy z nich jest w pewnym sensie dziełem sztuki. Wszystkie projekty są naszego autorstwa i powstają we własnej pracowni. Idealny, a więc wygodny i zgodny z duchem flamenco strój to zasługa m.in. tego, że amatorsko tańczymy, co w efekcie przekłada się na znajomość niuansów i potrzeb tancerki.

Stroje zaprojektowane są tak, by zmysłowo podkreślić figurę tancerki, wzornictwo natomiast oddaje jej temperament. Specjalne tkaniny odpowiadają za idealne dopasowanie do figury, a jednocześnie zapewniają komfort w tańcu. Niebanalny strój flamenco bardzo często powstaje w jednym lub zaledwie kilku egzemplarzach.

Z czego szyjemy stroje do flamenco?

W swojej pracy wykorzystujemy komfortowe tkaniny (elastyczne oraz nieelastyczne), które zgrabnie dopasowują się do sylwetki. Część dodatków do wykończenia strojów i tkanin – z uwagi na niedostępność w Polsce – sprowadzamy z Hiszpanii. Uszyte do flamenco stroje wyróżnia krój, idealnie dopasowany do figury tancerki. Suknie zmysłowo podkreślają talię i biodra. Każda tancerka flamenco znajdzie coś dla siebie. Stroje szyte są z najwyższą starannością oraz dbałością o detale.

Stroje flamenco – sklep internetowy

Tworząc stroje, cały czas skupiamy się na tym, że najważniejsza jest tancerka flamenco. Strój musi być niczym druga skóra i podobnie jak ona, nie może powodować żadnego dyskomfortu. Nie może również w żaden sposób ograniczać ruchów. Jeśli chcesz zrobić sobie prezent, nie zwlekaj dłużej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci podjąć decyzję, dotyczącą tego, jaki strój będzie dla Ciebie najlepszy. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a stworzymy dla Ciebie strój, dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl